Abonament dla firm- Inpost

Inpost paczkomat Nowogard tel: 730 608 208

Zachodniopomorskie

W teraźniejszych czasach większość ludzi dokonuje zakupy przez internet. Jest wówczas przyjemne przede ludziom ze powodu na mnogość towarów również ich sposobów, jakie możemy wyszukać w budowy. Parę kliknięć, pieniądze płyną z konta, a już jutro paczka z drogim przedmiotem uważa się w naszych rękach. A wtedy wszystko bez obracania się z łóżka! Jest wówczas idylla dla starych klientów. Większość sklepów internetowych oferuje kilka opcji przesyłu paczki do odbiorcę. Najprostszym sposobem przekazu paczek broniły się ostatnio Paczkomaty InPostu.

Abonament dla firm- Inpost paczkomat Bobolice

Nowa firma, jaką jest InPost, wychodzi naprzód potencjalnym nabywcom. Oferuje specjalne abonamenty dla firm, dzięki którym potrafią one zachować na sprzedaży paczek, a jedna firma kurierska zyskuje stałego klienta. Same plusy! Dodatkowo, jeśli człowiek nie jest do celu przekonany co do formy pracy pracowników InPostu, może zakupić abonament na czas próbny. Je on 150 miłych dodatkowo jest dodatkowe zakończenie go do celu 3 okresu rozliczeniowego. Jest wówczas wyjątkowo dobra alternatywa dla inwestorów, którzy właśnie wkraczają na plac również nie wiedzą, który będzie popyt na dany produkt. Abonament próbny nosi nazwę MicroFirma, a za paczkę Paczkomatową zapłacimy od 8,99 zł, a za kurierską od 11,77 zł. Im znacznie paczek zostanie wysłanych, tym wartość pojedynczej paczki będzie krótsza.

Abonament dla firm- Inpost paczkomat Bobolice

Umowa taka ma zarówno przesyłki świadczone przez kurierów do Paczkomatu, kiedy natomiast też dowożone bezpośrednio pod adres zamawiającego. InPost gwarantuje stałą cenę przez cały okres trwania umowy, a także zapewnia, że aż 95% paczek dojdzie do odbiorcę już kolejnego dnia. Jest wówczas zwłaszcza korzystne w czasie przedświątecznym, gdzie szybka wysyłka prawdopodobnie żyć na wartość złota. Warunki te dotyczą się każdego z abonamentów.

Abonamenty są wydane na trwające 12 i 24 miesiące. Małych Firma 300 na 12 miesięcy kosztuje 300 zł. Możemy podać w jej ramach 20-50 paczek miesięcznie. InPost daje ją przedsiębiorcom, którzy właśnie stawiają pierwsze kroki w e-commerce. Paczki kurierskie już z 11,70, a Paczkomatowe od 8,94.

Midi Firma 600 na 12 miesięcy kosztuje 600 zł i stoi możliwość nadawania nim 50-100 paczek na miesiąc. Paczki kurierskie wyniosą od 11,29 wzwyż, a Paczkomatowe od 8,69 wzwyż. Największym abonamentem niededykowanym, oferowanym przez InPost jest Maxi Firma 1200. 1200 złotych kosztuje wysłanie od 100 do 200 paczek miesięcznie. Paczkomatowe kosztują od 8,56, a kurierskie od 10,71.

Abonament dla firm- Inpost paczkomat Bobolice

Abonamenty na 24 miesiące są dwa. Ważny to Krótkimi Firma 300 (dla wysyłających 20 – 50 paczek miesięcznie), a kolejny to Midi Firma 600 (50-100 paczek miesięcznie). W wczesnym przypadku paczki Paczkomatowe kosztują od 8,58, a kurierskie od 11,23. W drugim przypadku ceny dla paczek Paczkomatowych zakładają się od 8,54, a paczek kurierskich od 10,84.

Wszystkie podane powyżej ceny są cenami netto. Abonament można zwiększyć w perspektywie, jeśli firma wciąż będzie się rozwijać. Każda inna paczka wysłana ponad limit kosztuje tyle, co w cenniku. Dodatkowo, przedsiębiorcy posiadający abonament otrzymują promocyjne stawki na pomoc ceny za pobraniem. InPost każdemu przedsiębiorcy oferuje dedykowaną, dobraną do jego potrzeb ochronę przed sprzedażową, a dodatkowo możliwość korzystania z podjazdów kurierskich w dowolnym momencie, w zależności z potrzeb. Stawka za paliwo istnieje jednocześnie wliczona w wartość abonamentu, nie trzeba się martwić o ukryte koszty.

Pomimo mienia w swojej możliwości aż sześciu możliwości wyboru abonamentu, InPost jest oczywisty również na związek z ogromniejszymi klientami. Aby uzyskać indywidualną ofertę abonamentu, należy zetknąć się z nazwą. Na ścianie internetowej umieszczony został formularz kontaktowy. Można jeszcze skorzystać z punktu infolinii. Wybranie abonamentu jest niesłychanie niskie – wystarczy wejść na ścianę InPostu w zakładkę z abonamentami, po czym wybrać najbardziej pasujący. Po podaniu danych kontaktowych, wpisaniu marki oraz numeru NIP firmy, przechodzimy do zbilansowania także do płatności. Okresem rozliczeniowym jest miesiąc. Wszystko można załatwić bezpiecznie, przez internet.

Abonament dla firm- Inpost paczkomat Bobolice

Zobacz również Abonament Dla Firm- Inpost

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments